Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mentor Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Mentor Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 16 Korrik 2015, Mentor Gashi publikon videoklipin "Pa Prinderit E Mi". Më datë 4 Dhjetor 2015, Mentor Gashi publikon videoklipin "Duje Zemer Duje". Në Janar 2016, Mentor Gashi merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Zemer Zemer". Më datë 9 Gusht 2016, Mentor Gashi publikon videoklipin "Hajde Hajde Shpirti Jem", në bashkëpunim me Mc Xheta. Më datë 18 Nëntor 2016, Mentor Gashi publikon videoklipin "Jam Shqiptar". Më datë 11 J...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Duchi

Ali Gërguri

Avni Mehmeti

Sadik Uka

Edmir Lika

Agron Pefqeli

Sead Asllani

Ejup Gimolli

Astrit Halitaj

Yll Sufaj

Tags: Mentor Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet