Mentor Gjurgjiali
Mentor Gjurgjiali

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  •  Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. U.S.A.

Biografia

BIOGRAFIA: Mentor Gjurgjiali është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Themeluesi i Grupit 403 dhe autore i shume kengeve......

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 2