Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mentor Haziri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Mentor Haziri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe pop-rock. Mentor Haziri e do këngën dhe ajo e shoqëron çdo ne moment te jetes se tij me tingujt muzikore. Ky eshte rok këngëtari Mentor Haziri qe mendon se muzika për të është ushqim i shpirtit. Ka dëshmuar fuqinë e tij në muzikë. Dhe derisa po shijon netët ‘live’ nëpër qytete të ndryshme në vend, Mentor Haziri së shpejti do të vijë me befasi të mëdha në muzikë. PASAPORTA: Gjatësia: 1.75m Ngjyra e syve: E zezë Ngjyra e flokëve: E kaftë Pija e prefer...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Anëtar i grupit

Kthjellu

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Profili

SoundCloud

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ergin Brahimi

Adriatik Lota

Monny

Izi

Armend Shabani

Toni

Edi Krasniqi

Hysni Zeqiri

Astrit Bejta

Fatmir Hoxha


Tags: Mentor Haziri, Mentori, Kthjellu

Mentor Haziri në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet