Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Pse Mentor Haziri është Ende "Single"?


Nuk ka akoma asnjë votë

[09-07-2015]
Këngëtari Mentor Haziri, i njohur për zërin dhe këngët e tij rok, është shumë i dhënë pas muzikës.

Këngëari, përmes një postimi në Instagram, thotë se për të skena është mbi të gjitha.

Haziri, shkruan se qetësinë, dashurinë, ëndërrat dhe të gjitha ja përvetësoj skena. Mentori, nuk ka kohë për dashuri tjetër, i mjafton ajo që ka ndaj këngës e skene, andaj është "single"
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet