Mentor Haziri

Albana Osmani Në Krahët E Mentor Hazirit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[08-10-2015]
Në rrjetet sociale së fundmi ka qarkulluar një foto ku shihet këngëtari i mirënjohur Mentore Haziri dhe në krah të tij moderatorja Albana Osmani.

Një foto mjaft e bukur si kjo na tregon se mes tyre ka një miqësi mjaft të fortë që i shoqëron prej vitesh.

Madje atat dikur kanë pasur edhe një duet së bashku i cili titullohet "I çmendur për ty" dhe që u pëlqye shumë në atë kohë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Albana Osmani Në Krahët E Mentor Hazirit


Komente 0