Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albana Osmani Në Krahët E Mentor Hazirit


Nuk ka akoma asnjë votë

[08-10-2015]
Në rrjetet sociale së fundmi ka qarkulluar një foto ku shihet këngëtari i mirënjohur Mentore Haziri dhe në krah të tij moderatorja Albana Osmani.

Një foto mjaft e bukur si kjo na tregon se mes tyre ka një miqësi mjaft të fortë që i shoqëron prej vitesh.

Madje atat dikur kanë pasur edhe një duet së bashku i cili titullohet "I çmendur për ty" dhe që u pëlqye shumë në atë kohë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet