Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mentori Jo Vetëm Këngëtar, Ai Po Mahnitë Me Një Tjetër Talent!


Nuk ka akoma asnjë votë

[13-11-2015]
Këngëtari Mentor Haziri po na befason në rrjetet e tij sociale për disa nga postimet e tij të fundit. Mesa duket këngëtari është i njohur jo vetëm për muzikë. Ai ak edhe një tjetër talent...

Mentori mesa duket është i zoti edhe në poezi. Në rrjetin e tij social në Instagram ia poston shepsh herë foto të vetat të cilat i ka shoqëruar edhe me nga një poezi.

Vargjet e tij kanë arritur që të pëlqehen mjaft shumë nga publiku, dhe ku i dihet së shpejti mund të kemi një këngë të re të tijën me tekst nga vetë ai.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet