Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Haziri - Kujtoje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Edhe ky vit, me gjen tu huaj
un po kthehem ne Tiranë,
qe ta shoh fytyren tende, dhe vi sa me pran,
ne kete nat mi morre endrrat, me ty kujtoj un dashurinë,
ne kete bot te ftoht te eret, je lot ne sy

ref:
kujtoje sa shum un ty te kam dasht
dhe besoje, gjithmonë ne do te jemi bashk
kujtoje sa shum un ty te kam dasht
dhe besoje, gjithmonë ne do te jemi bashk

qe nga dita qe ti ike
sdo te gjej un me qetsi
gjerat falen nuk harrohen
ajo ishe ti
ket keng kam per ta shkruar
mos mendo se do te harroj
edhe netet me jan zbrazur
qe te dashuroj

ref:
kujtoje sa shum un ty te kam dasht
dhe besoje, gjithmonë ne do te jemi bashk
kujtoje sa shum un ty te kam dasht
dhe besoje, gjithmonë ne do te jemi bashk

sdo degjoj me zerin tend
ike ne rrugen e pafund
veq per ty un do jetoj
dashurin un ta kujtoj

ref:
kujtoje sa shum un ty te kam dasht
dhe besoje, gjithmonë ne do te jemi bashk
kujtoje sa shum un ty te kam dasht
dhe besoje, gjithmonë ne do te jemi bashk


Ky tekst u dërgua nga NoraMentor Haziri
Publikimi: 12/07/2016
Festivali: Zhurma Show 2016


Mentor Haziri - Kujtoje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kujtoje".
3. Video është e këngës "Kujtoje", por nuk këndohet nga Mentor Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Haziri:


Komente 0