Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Haziri - Lament For Ukraine (Feat. Sharon Gaynor & Dave Mccune)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lament For Ukraine" kënduar nga Mentor Haziri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN
Mentor Haziri
Publikimi: 04/05/2022
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 19
Video Produksioni: Time Pictures
English Teksti: Joey Moore & Dave Mccune
Violin: Lynda Oconnor
Guitar: Dave Molloy
Duduk: Keli Guga
All Other Instruments: Dave Mccune
Produced And Arranged: Dave Mccune
Recorded At: Ventry Studios Dublin
Ireland Video Shooting: Eric Campbell
Video Editing: Liridon Metushi
Make Up: Studio Adriana
Directed: Mentor Haziri
Starring: Erjona Krasniqi & Vanesa HaziriMentor Haziri - Lament For Ukraine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lament For Ukraine".
3. Video është e këngës "Lament For Ukraine", por nuk këndohet nga Mentor Haziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Mentor Haziri:


Komente 0