Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mentor Kurtishi - Nje Fotografi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Fotografi".
3. Video është e këngës "Nje Fotografi", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mentor Kurtishi - Nje Fotografi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Sa Te Deshta"

Këngë e albumit:

"Ah, Sa Të Besova"

Komente

1 🔥

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Për mu shpirt është haram
Tjetër me shiku
Po e lus perendin
Sytë me mi vërbu

Qka më duhet jeta
Kur pa ty mbeta
Vendi im pa adresë
Gjithmon le të mbesë

Qka më duhet jeta
Kur pa ty mbeta
Vendi im pa adresë
Gjithmonë le të mbesë

Ref:
Amanet amanet ti më kujto
Dashurin e vjetër kurrë mos e harro
Ruje zemra ime atë fotografi
E kur te merr malli më shikon me sy

Ref:
Amanet amanet ti mu m`kujto
Dashurin e vjetër kurrë mos e harro
Ruje zemra ime atë fotografi
E kur te merr malli më shikon me sy

Ani shpirt që unë vdes
Ti vazhdo jeto
Emrin tim kurrë askujt
Kurrë mos ja trego

Qka më duhet jeta
Kur pa ty mbeta
Vendi im pa adresë
Gjithmon le të mbesë

Qka më duhet jeta
Kur pa ty mbeta
Vendi im pa adresë
Gjithmonë le të mbesë

Ref:
Amanet amanet ti më kujto
Dashurin e vjetër kurrë mos e harro
Ruje zemra ime atë fotografi
E kur te merr malli më shikon me sy

Ref:
Amanet amanet ti mu m`kujto
Dashurin e vjetër kurrë mos e harro
Ruje zemra ime atë fotografi
E kur te merr malli më shikon me sy


Ky tekst u dërgua nga Dina   bani
Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet