Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Takimi I Pa Pritur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

ky takimi
ky takimi i papritur ah sa shum
me ka merzitur mka merzitur vaj vaj
ah sa shume me ka merzitur
mka merzitur vaj vaj
te shikova te shikova
me lot qava
se dikur me ty u ndava
u ndava vaj vaj
se dikur me ty u ndava u ndava vaj vaj


Ky tekst u dërgua nga Nora

Mentor Kurtishi - Takimi I Pa Pritur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Takimi I Pa Pritur".
3. Video është e këngës "Takimi I Pa Pritur", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 1