Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mentor Kurtishi - Plas Moj Zemer E Roberuar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plas Moj Zemer E Roberuar".
3. Video është e këngës "Plas Moj Zemer E Roberuar", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mentor Kurtishi - Plas Moj Zemer E Roberuar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Teuta, Teuta"

Komente

1 🔥

01/12/1999

1999-11-30T23:00:00+00:00S`paskam fat unë me jetuar si krejt shokët e mi
Mu në vitet e rinis mu dasht t`shkoj n`gurbet
Lash familjen i lash shokët si me t`lan unë ty
Po frigohem se t`mashtrojn moj ende je e re

Ref:
Plas moj zemër e robëruar
Je robëru prej dashuris
Ajo shkoj dhe më la vetëm
Qofsh mallku gurbet i zi(2x)

Zgjohëm naten shkoj te dera mendoj se troket
Shpesh herë zërin ta ndegjoj moj sikur ti po m`thrret
M`tradhtoj shoku më tradhtuan ata sytë e zi
M`ka gjyku mu perëndia të jetoj n`vetëmi

Ref:
Plas moj zemër e robëruar
je robëru prej dashuris
ajo shkoj dhe më la vetëm
qofsh mallku gurbet i zi(2x)


Ky tekst u dërgua nga Nelina   bani
Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet