A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mentor Kurtishi - Dixhu, Kallu


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/04/2015

2015-04-22T15:30:37

qenkja vyshkur karajfili plot me er nuk kendojkan me bilbilat si athehere zemren time se gezon as kjo pranver as kjo pranver.

ref.
digju kallu zemra ime ajo shkoj ena kan mbetur veq kujtime(2x)

te gjith gezimet po i pres un me trishtim , ndoshta vdekja po epret tash shpirtin tim kush pran teje zavendeson tash vendim ah tash vendim tim

ref.
digju kallu zemra ime ajo shkoj ena kan mbetur veq kujtime

digju kallu zemra ime ajo shkoj ena kan mbetur veq kujtime

digju kallu zemra ime ajo shkoj ena kan mbetur veq kujtime


Ky tekst u dërgua nga Festina
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019