Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Ah Sa Mire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Po po e mora vesh
e verteta doli n'shesh
Jo jo fjal nuk du
s`mundesh ti më me mashtru
Loj loj ka qen krejt
qka ke fol ti ke rrejt
Jo jo fjal nuk du
s`mundesh ti me lujt me mu

Ref: (2x)
Ah sa keq ah sa keq
kur isha me ty
Ah sa mir ah sa mir
loja qe u kry

Po po e mora vesh
e verteta doli n'shesh
Jo jo fjal nuk du
s`mundesh ti më me mashtru
Loj loj ka qen krejt
qka ke fol ti ke rrejt
Jo jo fjal nuk du
s`mundesh ti me lujt me mu

Ref: (2x)
Ah sa keq ah sa keq
kur isha me ty
Ah sa mir ah sa mir
loja qe u kry

Ref: (2x)
Ah sa keq ah sa keq
kur isha me ty
Ah sa mir ah sa mir
loja qe u kry


Ky tekst u dërgua nga Shaani   bani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mentor Kurtishi - Ah Sa Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Sa Mire".
3. Video është e këngës "Ah Sa Mire", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 1