Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Më Mungon 2009 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Dikush tha sa keq
dikush sa gjynah
Njerzit i kam nij
fjalen tu ma ba
Unë si lyps po pres
e ti sje askund
Një mesazh po shkrun
me ty i jap FUND

Ref:
Më mungon kur bie nata
më mungon kur dielli lind
më mungon ditet e gjata
ti o shpirti im (2x)

Dikush tha sa keq
dikush sa gjynah
Njerzit i kam nij
fjalen tu ma ba
Unë si lyps po pres
e ti sje askund
Një mesazh po shkrun
me ty i jap FUND

Ref:
Më mungon kur bie nata
më mungon kur dielli lind
më mungon ditet e gjata
ti o shpirti im (2x)

Ref:
Më mungon kur bie nata
më mungon kur dielli lind
më mungon ditet e gjata
ti o shpirti im (4x)


Ky tekst u dërgua nga  maggi   Aarjjeta   bani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mentor Kurtishi - Më Mungon 2009
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Mungon 2009".
3. Video është e këngës "Më Mungon 2009", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0