Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mentor Kurtishi - Kam Kujtuar Se Je Lule

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Kujtuar Se Je Lule".
3. Video është e këngës "Kam Kujtuar Se Je Lule", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mentor Kurtishi - Kam Kujtuar Se Je Lule  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Gabuam, Gabuam"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Ke kaluar para meje s`më ke fol
E ke lanun Zemrën time t`ftohtë si borë
Me kokë ulur rrugës sime ti ke shku
Sa t`ka dasht kjo Zemra ime ke harru
E ke fsheh shikimin tënd ke kalu
Sa t`ka dasht kjo Zemra ime ke harru

Sa t`ka dasht kjo Zemra ime ke harru

Ref:
Po pi kujt po e fsheh ti sot atë shikim
A je ti që dje ëndrrojshe n`gjirin tim
A je ti ajo buzë ëmbla që m`ke than
Që m`ke than
Se askush dy Zemrat tona s`mund ti ndan
S`mund ti ndan
Kam kujtuar se je lule në pranverë
Në pranverë në pranverë në pranverë
Kam kujtuar se je lule dole therr
A s`mashtrohet Zemra ime asniherë
Asniherë asniheeerë

Ke kaluar para meje s`më ke fol
E ke lanun Zemrën time t`ftohtë si borë
Me kokë ulur rrugës sime ti ke shku
Sa t`ka dasht kjo Zemra ime ke harru
E ke fsheh shikimin tënd dhe ke shku
Sa t`ka dasht kjo Zemra ime ke harru

Sa t`ka dasht kjo Zemra ime ke harru

Ref:
Po pi kujt po e fsheh ti sot atë shikim
A je ti që dje ëndrrojshe n`gjirin tim
A je ti ajo buzë ëmbla që m`ke than
Që m`ke than
Se askush dy Zemrat tona s`mund ti ndan
S`mund ti ndan
Kam kujtuar se je lule në pranverë
në pranverë në pranverë në pranverë
Kam kujtuar se je lule dole therr
A s`mashtrohet Zemra ime asniherë
asniherë asniheeerë

Kam kujtuar se je lule në pranverë
Kam kujtuar se je lule në pranverë
Aaahhh mendova se je lule m`dole therr
Aahhh


Ky tekst u dërgua nga  bani3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet