Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Ti Je, Ti Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  16

Ai syri yt
Sikur djelli që shëndrit
Më shëndrron në gurë
Që me skekuj s`lëviz kurrë (2x)

Rinin me ta dhuru moj ndhsota është pak
Apo emri yt që m`kalon nëpër gjak (2x)

Ref:
Ti je ti je
Si drëndafil me erë
Me atë bukuri
T`ka zili qdo pranverë (2x)

Qdo flokë në kokë
Më e qmuar si kjo tokë
Ndoshta je moj vajzë
Një engjull në parajs (2x)

Endrrat mi ndjeke pas shpirt gati qdo natë
Netët pa gjumë t`lutem mos mi zgat (2x)

Ref:
Ti je ti je
Si drëndafil me erë
Me atë bukuri
T`ka zili qdo pranverë (2x)

Ref:
Ti je ti je
Si drëndafil me erë
Me atë bukuri
T`ka zili qdo pranverë (2x)


Ky tekst u dërgua nga  bani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mentor Kurtishi - Ti Je, Ti Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je, Ti Je".
3. Video është e këngës "Ti Je, Ti Je", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0