Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mentor Kurtishi - Ti Ma Djege Zemrën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

E shiqoj lulen se si po vyshket
E shiqoj zogun qe smund tluftron
Lot me rrjedhin jav qaj hallin
O kush dot ma qan mu hallin tim

Lot me rrjedhin jav qaj hallin
O kush dot ma qan mu hallin tim

Ma djege shpirtin Ma morrre zemren
I lutem zotit qet ma merr jeten
Ma djege shpirtin Ma morre zemren
I lutem zotit qet ma merr jeten

Knoma kengen o bylbyl vetem ti hallin ma din
Kur tme shihni me lot ne sy
Me ngushlloni ju shokt e mi
Kur tme shihni me lot ne sy
Me ngushlloni os shokt e mi

E shiqoj lulen se si po vyshket
e shiqoj zogun qe smund tluftron
Lot me rrjedhin jav qaj hallin
O kush dot ma qan mu hallin tim


Ky tekst u dërgua nga  Princess01

Mentor Kurtishi - Ti Ma Djege Zemrën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ma Djege Zemrën".
3. Video është e këngës "Ti Ma Djege Zemrën", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:


Komente 0