Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mentor Kurtishi - Vetëm Ty Të Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetëm Ty Të Dua".
3. Video është e këngës "Vetëm Ty Të Dua", por nuk këndohet nga Mentor Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mentor Kurtishi - Vetëm Ty Të Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

30/07/2014

2014-07-30T16:40:42+00:00Kush troket sonte në derë
Kush më fal pak drit e terrë
Kush jeton sonte për mua
Kush më thotë sonte të dua

Kush jeton sonte për mua
Kush më thotë sonte të dua

Ref:(2x)
Oj Zemër vetëm ty të dua
Pse më mban inat në mua
Oj Zemër pse më len të qaj
Pse lejon kjo natë neve t`na ndaj

Kush vjen sonte t`më ngushlloj
Kush vjen natën t`ma shkurton
Edhe hëna sonte u shua
Kujt ti them sonte të dua

Edhe hëna sonte u shua
Kujt ti them sonte të dua

Ref:(3x)
Oj Zemër vetëm ty të dua
Pse më mban inat në mua
Oj Zemër pse më len të qaj
Pse lejon kjo natë neve t`na ndaj


Ky tekst u dërgua nga  bani
Më Shumë Këngë Nga Mentor Kurtishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet