A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Mentor Kurtishi - A Jam Fajtor


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/07/2013

2013-07-12T17:01:51

Këngë e albumit:

"Fotografia"


Nuk e di pse je largu
Nuk e di pse m'ke harru
N'zemer kam plot merzi
Shpirti m`dhem pse s'jam me ty

Nuk e di pse je largu
nuk e di pse mke harru
n'zemer kam plot merzi
Shpirti m`dhem pse s'jam me ty

Ref:
A jam fajtor o shpirt
Kete ndarje s`e kam prit
Qka t`kam ba
Qe m`ke vra

A jam fajtor o shpirt
Kete ndarje s`e kam prit
Du me t`pa
Du me t`pa

A te shkon mendja per mu
Apo krejt mke harru
Nese ke veq pak gjyna
Kisha dasht dhe ni her met pa

A te shkon mendja per mu
Apo krejt mke harru
Nese ke veq pak gjyna
Kisha dasht dhe ni her met pa


Ref: (2x)
A jam fajtor o shpirt
Kete ndarje s`e kam prit
Qka t`kam ba
Qe m`ke vra

A jam fajtor o shpirt
Kete ndarje s`e kam prit
Du me t`pa
Du me t`pa


Ky tekst u dërgua nga Diana   bani
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019