Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Mentor Thaqi është një autor këngësh dhe poet.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Sinan Vaka

Bashkim Buxhovi

Fetah Makshana

Myrteza Mara

Ndue Dragusha

Ismail Hyda

Hysen Grajçevci

Përparim Dida

Pajtim Memishaj

Lan Qyqalla

Tags: Mentor Thaqi


Komente mbi këtë artist