Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mergim

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mergim është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 11 Gusht 2016, Mergim publikon videoklipin "Jemi Veq Na Dy", në bashkëpunim me Albulena....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mario Beats

Rolly

Keli 2

Net 11

T4k

Kevi

Fredi

Besmir Rudi

Ekrem Bislimi

Mejda

Tags: Mergim


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet