Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mergim Gashi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mergim Gashi është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe ilahi. Më datë 2 Maj 2019, Mergim Gashi & Bujar Ramadani publikojnë videoklipin "Ënderr E Hidhur". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mergim Gashi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

El-Metro

Gezim Berisha

Mergim Mazreku

Gentian Muska

Ralien

Ridvan Osmani

Mr. Babushi

Cufa

Dinno

Dr.Rabbit

Tags: Mergim Gashi


Komente mbi këtë artist