Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mergim Highzeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Mergim Highzeri është një këngëtar. Jeton ne Vranjevc te Prishtines. Me muzike u mor qe ne moshe te hershme kur ishte 14 vjeç. Kenga e tij e fundit eshte K-Real ft Mergim-N-HoOD. Supozohet te jete ne dashuri nga kenga e tij qe kishte mjaft ndegjues "NA DY", ne kete kenge ai shpalos ndjenjat per nje vajze dhe shihet se eshte tmerresisht i dashuruar per me shume do na tregoj vet ai. Më datë 3 Gusht 2017, Mergim publikon videoklipin "Sjom Aj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Virus

Lindi Sahiti

Genti.TNQ

Katilirrebel

Ardy

Kasamo

E-Mc Intro

Addi Pllana

Captious Kidi

Rap Kills

Tags: Mergim Highzeri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet