Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mergim Mjeku - Du Me T'pas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Du Me T'pas".
3. Video është e këngës "Du Me T'pas", por nuk këndohet nga Mergim Mjeku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Mergim Mjeku - Du Me T'pas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

Nurteel

Video Produksioni:

XL Films

Komente

Asnjë Koment

30/09/2017

2017-09-30T15:00:06+01:00Dhe sot po du me t'pas
ndoshta edhe neser
e di qe ki me m'lyp
edhe diten tjeter (2x)

Hej zemer po m'tranon
kur apet kur apet
ti mkallzon naa
shori hajde knejna
vec na dy e bojm ate qe ndjejna aaa
qesht ja bojm me ta prek qet trup
hajde hajde ikim kontrollon me hup
e di qe ti nuk je ka don me u ngut
lemi mu ndor krejt
ski nevoj mu tut

Dhe sot po du me t'pas
ndoshta edhe neser
e di qe ki me m'lyp
edhe diten tjeter (3x)

Po du me t'bo temen
a pe sheh ti
a pe sheh ti zemer
shori hajde knejna
vec na dy e bojm ate qe ndjejna aaa
qesht ja bojm me ta prek qet trup
hajde hajde ikim kontrollon me hup
e di qe ti nuk je ka don me u ngut
lemi mu ndor krejt
ski nevoj mu tut

Dhe sot po du me t'pas
ndoshta edhe neser
e di qe ki me m'lyp
edhe diten tjeter (3x)

dhe sot po du met pas
e di qe ki mem lyp

Dhe sot po du me t'pas
ndoshta edhe neser
e di qe ki me m'lyp
edhe diten tjeter

dhe sot po du met pas

Muzika: Nurteel
Teksti: Nurteel
Video Produksioni: XL Films

Ky tekst u dërgua nga XxJonneXx
Më Shumë Këngë Nga Mergim Mjeku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë