A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mergime Asllani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Residence:
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Mergime Asllani is a popular singer of Pop & Folk Ballads music. E njohim në muzikë si Gime por emri i saj është Mërgime Asllani, e cila është një artiste e re me zë mjaft të bukur ku nisi me covera të artistëve të njohur shqiptar. Por këngëtarja simpatike ka si origjinë Skënderajn pjesën më të madhe jeton në Gjermani e pak në Prishtinë. Më datë 31 Mars 2018, Mergime Asllani publikon videoklipin "5 Minuta". Më datë 11 Maj 2018, Mergime Asllani publikon videoklipin "Ma Kadal". Muzika e këngës u punua nga ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ermelinda Lajcaj

Besarta Krasniqi

Andrra

Valentina Bajraktari

Shirli Polena

Luar

Ari Blue

Hamidja

Loredana

Abi


Tags: Mergime Asllani, Gime, Gimja

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019