Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Bunjaku - Po Martojm Ciftin E Ri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


u nis vallja, ran tupanat
jan mledh shok e micesi
gzimin ton ta din gjith bota
po martojm ciftin e ri
gzimin ton ta din gjith bota
po martojm ciftin e ri

naj naj nanaj naj
opa naj naj ninaj naj(2x)

me shum qef, e tuj vallzu
qojm urimet nji nga nji
gjith nga zemra e nga shpirti
urojm fat e lumturi
gjith nga zemra e nga shpirti
urojm fat e lumturi

naj naj nanaj naj
opa naj naj ninaj naj(2x)

naj naj nanaj naj
opa naj naj ninaj naj(4x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Merita Bunjaku - Po Martojm Ciftin E Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Martojm Ciftin E Ri".
3. Video është e këngës "Po Martojm Ciftin E Ri", por nuk këndohet nga Merita Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Bunjaku:


Komente 0