Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Bunjaku - Moj Pejane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


e moj pejane me dy shamija
e moj pejane me dy shamija
e ti dhasht zoti moj men,t e mija e ti dhasht oti moj men,t e mija
e ti dhasht zoti
o moj ment si mue
e qka thot baca aman
o ti ke me ngu.

e moj pejane ja dite rendin
e moj pejane ja dite rendin
nuse e bukur e shndrite vendin
nuse e bukur e shndrite vendin
sa mir ja bane
e ngove bacen
e g,zove shpin aman
e ma gzove nanen.


Ky tekst u dërgua nga  linda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Merita Bunjaku - Moj Pejane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Pejane".
3. Video është e këngës "Moj Pejane", por nuk këndohet nga Merita Bunjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Bunjaku:


Komente 0