Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Trendafilin Kur Ta Dhashe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Trandafilin kur ta dhashe kujtova se do t'gezoj
Trandafilin kur ta dhashe kujtova se do t'gezoj
Ne penxhere kur te pashe nuk me the te dashuroj
O ne penxhere kur te pashe nuk me the te dashuroj

Pse sme thu se cfare menon
Por me le ne ket merzi
Pse s'me thu se cfare menon
Por me le ne ket merzi

Zemren po ma pervelon
Menja mrri vetem ke ti
O zemren po ma pervelon
Menja mrri vetem ke ti

Te pelqej at bukuri,Ato syte e tuj te zeze
Te pelqej at bukuri,Ato syte e tuj te zeze

A smenon se jom i ri,Gonxhe bukur ne mengjes
A smenon se jom i ri,Gonxhe bukur ne mengjes


Ky tekst u dërgua nga Anxhela

Merita Halili - Trendafilin Kur Ta Dhashe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Trendafilin Kur Ta Dhashe".
3. Video është e këngës "Trendafilin Kur Ta Dhashe", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0