Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - E Jotja Jam, I Imi Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Te kerkova dit e nat e sme lodhi rrug e gjat per ty behem zog me krah eshte dashuria madhi zjarr. sa te shoh me sy te flas zemra ime sa nuk plas. qeteso edhe nje cast shpirtin tim te ngritur o tavas

Ref:
E jotja jam i imi je e zdua kurr te te humbas
E jotja jam i imi je o nje jet me ty or djal me duket pak.[x2]

Te kerkova dit e nat e sme lodhi rrug e gjat per ty behem zog me krah eshte dashuria madhi zjarr . sa te shoh me sy te flas zemra ime sa nuk plas. qeteso edhe nje cast shpirtin tim te ngritur o tavas

Ref:
E jotja ja i imi je e zdua kurr te te humbas
E jotja jam i imi je o nje jet me ty or djal me duket pak .[x4]


Ky tekst u dërgua nga -dinuuushee.3'nt..!*

Merita Halili - E Jotja Jam, I Imi Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Jotja Jam, I Imi Je".
3. Video është e këngës "E Jotja Jam, I Imi Je", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0