Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Halili - Knon Bylbyli Ke Qershija Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Knon bylbyli ke qershija
Nga meraku flak çu ndez x2

Trandafilat nder avllia
Zberthejn gonxhet pa kujdes x2

Ref...
Hajde shpirt se erdh pranvera
çelin pemet perseri
Vjollca te njoma lule shqera
Do ti mbeledh shpirto veç per ty

çfar te djeg si zjarr ne gji
Syri i djalit sevdali x2

Syu i djalit gjith lezet
çma pervlon zemren e shkret x2

Ref...
Hajde shpirt se erdh pranvera
çelin pemet perseri
Vjollca te njoma lule shqera
Do ti mbeledh shpirto veç per ty

Kerkon djali sy skifter
Buzen e goces si shqer x2

Goca boka naze shume
Djali i shkret ngeli pa gjume x2

Ref...
Hajde shpirt se erdh pranvera
çelin pemet perseri
Vjollca te njoma lule shqera
Do ti mbeledh shpirto veç per ty x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Merita Halili - Knon Bylbyli Ke Qershija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Knon Bylbyli Ke Qershija".
3. Video është e këngës "Knon Bylbyli Ke Qershija", por nuk këndohet nga Merita Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Halili:


Komente 0