Merita Hasani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Merita Hasani është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Vajza nga Prishtina Merita Hasani ka një zë unik dhe ka marrë komente pozitive nga të gjithë. Më datë 3 Nëntor 2018, Merita publikon videoklipin "Nese Bon". Më datë 12 Tetor 2019, Merita Hasani publikon videoklipin "E Di"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Alba Ymerhalili

Laureta Hasani

Flutura Babaj

Greta Azizi

Ilda Krama

Erleta

Erina Sherifi

Albulena Berisha

Bena

Endrita Kabashi


Tags: Merita Hasani, Merita

Krijo Një Kartolinë