Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Latifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  61
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Merita Latifi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 11 Shkurt 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Ndjenjat". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 28 Prill 2018, Merita Latifi publikon videoklipin "Martesa Pa Dashni". Për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 12 Maj 2018, Merita Latifi publikon vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

10
20
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Lorena Rusinovci

Eda Maliqi

Majlinda Cikaqi

Biondina Latifi

Enea Jakupi

Eranda Bytyqi

Vivian Kokeri

Anastasja Skënderaj

Edonisa Kelmendi

Pranvera Ismaili

Tags: Merita Latifi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet