Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Spahiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  80
BIOGRAFIA: Merita Spahiu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 21 Dhjetor 2013, Merita Spahiu publikon videoklipin "Zemren E Shite". Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nëna e

Albatrit Muqiqit

Bashkëshorte e

Nysret Muqiqit

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Merita Spahiu, Merita Muqiqi, Merita Muçiqi, Merita Muciqi

Komente 0