Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Spahiu - Nene Moj Nene Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kan nis bjeshket me u ngushtue nan moj nan
ka nis qyqja me vajtue nan moj nan
ka nis kroi me u shterru nan moj nan
ka nis guri me u shkrumue nan moj nan

me lot buken tuj gatue nan moj nan
prita burri larg harrue nan moij nan
prita une e priti djali nan moj nan
se as kund si gjendet varri nan moj nan

zani tij merr dhen prej varri nan moj nan
amanet ty edhe djalit nan moj nan
se ska gje me te vlefshem ne jet nan moj nan
per atdhen me ndrrue jet nan moj nan


Ky tekst u dërgua nga Elona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Merita Spahiu - Nene Moj Nene
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nene Moj Nene".
3. Video është e këngës "Nene Moj Nene", por nuk këndohet nga Merita Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Spahiu:


Komente 0