Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merita Spahiu - A Fluturon Zogu Pa Krah Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Tash sapo ne hall kam ra
qe sa ftyren sta kam pa
kjo largsi na ka harru
se paskam dit sa shum te du

Tash me vjen si ne bekim
ma ze frymen nje kujtim
lulja e vyshkur lulja e thare
tash sapo nuk jemi pa


Merita Spahiu - A Fluturon Zogu Pa Krah
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Fluturon Zogu Pa Krah".
3. Video është e këngës "A Fluturon Zogu Pa Krah", por nuk këndohet nga Merita Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merita Spahiu:


Komente 0