Meritol
Meritol

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Meritol është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Nëntor 2006, Meritol publikon videoklipin "Dita Dites", në bashkëpunim me Elis. Më datë 30 Maj 2009, Meritol publikon videoklipin "Extra", në bashkëpunim me Barooti....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0