Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Merytoni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Meriton Memeti
 • Vendlindja:
 • Presheve 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Merytoni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Meriton Memeti, Si I Ri Kishte Nje Talent Te Madh Per Disa Gjera, Por Aji E Zgjodhi Me Te Miren Dhe Me Te Pershtatshmen Per Te, Me E Pershtatshmja Ishte Muzika Me Te Cilen Mirret Edhe Sot. Ne Vitin 2003 Desidon Te Largohet Nga Shkolla Per Ti Dhen Meshum Koh Dhe Per Ti Marrur Hapat E Par Ne Pasionin E Ti Muzik-En. Ne Te Njejtin Vit Krijon Grupin E Ti Me Disa Shok Te Cilet Ishin Te Pershtatshum Per Meritonin,Pas Realizimit Te Disa Kengeve Shum Te...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareMix Tape Vol.1 (2010)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Explicit

Eki

Miril

Mr.Trimi

Overlord

D-Komit

Rascom

ZeeroMan

Ex King

B52

Tags: Merytoni, Mery, Meri, Dr. Mery, Dr.Mery, Meriton Memeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet