Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mery & Kastro Zizo - Serisht  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Muzika & Teksti:

Kastro Zizo

Këngë e albumit:

"Jepem ..."

Këngë e albumit:

"Vjeshtë Dimër 2010"

Këngë e albumit:

"22 Hite"

Këngë e albumit:

"Ketri, Pula Dhe Njeriu"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Kastro Zizo

31/12/2008

2008-12-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Serisht" kënduar nga Mery & Kastro Zizo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mery & Kastro Zizo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mery Bilcari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet