Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mery - Urime Pavarsia E Kosoves

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Urime Pavarsia E Kosoves".
3. Video është e këngës "Urime Pavarsia E Kosoves", por nuk këndohet nga Mery.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mery - Urime Pavarsia E Kosoves  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

19/02/2011

2011-02-19T09:20:29+00:00..................
1 3 8 BRIGADA
1 3 8 BRIGADA
..................

Ref; 2
..................
Sa ma nalt zonin ta qoni
Me 1 zo kejt si rrufe
Armet mos i lishoni
Pa u pergjak per atdhe
..................

..................
1 3 8 banda vim na apet ruju nese je viktim
Kshyre qa bim se kjo loj osht e jonja
Kush na ka inati kejt ne FUCK i qojna
Yee yee yee shum kallabllak jena knej
Jom ushtri e madhe gatshem per betej more hej
Si besnik ne dit e veta jo edhe qetnik se ska dek AZEM BEJTA
1 3 8 inaqort mi kall mi kallxu se jem shqiptar
Vendi jon osht i 1 kejt e din din po marohen qe se din
Deri kur BRIGADA ja kallxon drejtsijen e jetes
Se jem fjala e verrtetes askush nuk ..................
1 3 8 vet osht banda B BRIGADA B B BRIGADA
INAT-G i shkelim gjak per goje derdhin
Kshyre qysh po ngelin se shum nalt e kemi vendin
1 3 8 kejt e dina bonu gati na po vijna
1 3 8 BRIGADA heeeheeejjjjjjjjjjjj
1 3 8 kejt e dina bonu gati na po vina
1 3 8 BRIGADA heeeheeejjjjjjjjjjjj
..................

Ref; 2
..................
Sa ma nalt zonin ta qoni
Me 1 zo kejt si rrufe
Armet mos i lishoni
Pa u pergjak per atdhe
..................

..................
1 3 8 klik klik boommm si AGIM RAMADANI INAT-G mi faru
Mi cuptu mi shkatrru ka ferri mi qu
BRIGADA e mur rrugen rrugen me luftuuu
T'gatshem gjith jena t'gatshem t'pershtatshem
Per gjdo sen t'hallakatshem
Gjith jena t'gatshem t'pershtatshem
Per gjdo sen t'hallakatshem
1 3 8 kejt e dina mu shty me neve si me shkel naper mina
Kem ushtri ma shum se kejt KINA
Kurse kshtu n'dihet ushtima
1 3 8 muzik me pas nese je armit dosti jem nisja plas
Berrtas se veq 1 her une flas
Nuk jom asi tipi qe ta fus plum permas
..................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga Merytoni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet