Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dr. Mery - Ule Kryt (Feat. R2)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref: 2x
......................................................
Oh e e e ey Inatgjit lej
Para neve ska dhip nane qe na rrok OKEY
Oh e e e ey Ule kryt ej
Para se met ardh funi ski mu kan mo OKEY
......................................................

Dr Mery:
......................................................
Vi apet mos um vet
Hini me ni vesh e knej qa po qet
Hini me ni vesh apo do lek
Hini me ni vesh click e cleck
Jom is back do fishek
Shum e njeri fol po so prefekt
Shum e njeri fol po so korrekt
Fjalt e mija si fishek KR KR
Voum Voum kur vjen puna te rreziki
Qashtu doket keq si 2paki ose bigi
Ik big shum rrezik do mu shty me mu ti ski kaqik
Nisja ik crazy shit gjuma ti ni beat un ta boj hit
B B B Boum Boum Selamou Aleykoum
Po doni pun pun jena tgatshem me ju shkun
Me ju perkun-kun gjdo fitore garatum
E pruna ni Album inagjit u idhnun
Edi qe ti e din edi edi
Style belagji flow miami
Diten ta boj night thug life
Albumi o si un Shqipe 4 Life
......................................................

Ref: 2x
......................................................
Oh e e e ey Inatgjit lej
Para neve ska dhip nane qe na rrok OKEY
Oh e e e ey Ule kryt ej
Para se met ardh funi ski mu kan mo OKEY
......................................................

R2:
......................................................
Good Morning Haters un prap ju gjujta letres
Infrakt I boni vetes im hot se ekalli atmosferen
Shumica thojn qe suksesi jon osht e manipulume
Kshtu qe mos rrej mos e hap se troki mniher une meni t'gjume
Rikthimi jem osht si loj suksesi per ty
Se saher kangt emija qe ikum pruuu trunin ta kan ushqy
Insprimi juv ma i madh jena dhe kena mu kan na dy
Si boume nmikrofon Dr.Mery edhe R2
Ska pshtim kur vim per juve
Ska kthim kur i him ksaj pune
Sjeni repera po beba qe kann nevoj hala mi perkune
A pe shini qe nform jom hala si t'knume si tshkrume
Kush ka thon qe sdi me bo boum bitch PA PA autotune
Reshtat e fundit po afrohen kadale dale
Nmenyre ab-normale i kum hi kti senit krejt rafale
Ashiqare ngoje prej filimi deri nfund n'detai
This is the best album Shqipe 4 Life
......................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend


Nuk kemi video për këtë këngë.


Merytoni
Featuring: R2
Publikimi: 21/12/2012


Dr. Mery - Ule Kryt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ule Kryt".
3. Video është e këngës "Ule Kryt", por nuk këndohet nga Dr. Mery.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Merytoni:


Komente 0