A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Met (Muhamed Brahimi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16
  • Emri i Vërtetë:
  • Muhamed Brahimi
BIOGRAFIA: Met (Muhamed Brahimi) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Gusht 2008, Met (Muhamed Brahimi) merr pjesë në Festivali I 46-te Shkoder me këngën "Eja Zog Të Veshësh Pallton". Në Nëntor 2012, Met merr pjesë në Kënga Magjike 2012 me këngën "Lerme Te Te Dua". Më datë 8 Maj 2013, Met publikon videoklipin "Sa E Ke Numrin". Më datë 14 Nëntor 2013, Met publikon videoklipin "Don't Go". Videoklipi u prodhua nga Max Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arber Maliqi

Besmir Metani

Stefan Marena

Papush Sadiku

Dedi

Shiga

Granit Derguti

Anxhelo Miho

Egland

Petrit Nino


Tags: Met, Muhamed Brahimi, Muhamet Ibrahimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019