Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Meta është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. Më datë 16 Tetor 2008, Meta publikojnë videoklipin "Pankushja". Më datë 16 Tetor 2008, Meta publikojnë videoklipin "I Lodhur (Lufterat)". Më datë 16 Tetor 2008, Meta publikojnë videoklipin "Lavire". Më datë 16 Tetor 2008, Meta publikojnë videoklipin "Dhe Prap Permallim". Më datë 7 Nëntor 2011, Meta publikojnë videoklipin "E Mallkuar Qofsh". Më datë 7 Nëntor 2011, Meta publikojnë videoklipin "E Puth Ndarjen Me Nostalgji"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentO Zot

☆☆☆☆☆

I Numëroj Yjet Në Qiell

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Meta, M.E.T.A, Grupi Meta

Komente 0