Metamorf
Metamorf

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}



Biografia

BIOGRAFIA: Metamorf është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Në Prill 2006, Metamorph marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Instikti Kolektiv Centrifugal". Në Maj 2007, Metamorf marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Rruga E Vertete Dhe Jeta". Në Maj 2008, Metamorf marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Lumenjte E Jetes". Në Maj 2009, Metamorf marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Epoka E Mjegullnajave"....

>> Lexo gjithë biografinë >>




Lidhje




Komente 0