A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Meti Maloku

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Meti Maloku is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Më datë 30 Mars 2014, Ingrit Gjoni publikojnë videoklipin "Ani Ani", në bashkëpunim me Meti Maloku. Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, teksti u shkrua nga Rozana Radi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Gramoz Kozeli. Videoklipi u prodhua nga Urban Graphics. Me këtë këngë, Ingrit Gjoni marrin pjesë në Zhurma Show 2014 në vitin 2014. Më datë 9 Qershor 2015, Meti Maloku publikon videoklipin "Magnet". Më datë 23 Shtator 2015, Ymer Bajrami...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Live 100% 2017 (2017)

Live 2015 (2015)


» Add A Song »

Me Zemer
Sa Emocion
Oh Bre
Digje Cdo Fotografi
Dikush Te Pret
Kallxoma
Magnet


Related Artists:

Agron Ahmeti

Fifty

Ummet

Ram Kukaj

Big Night

Zeid

Valmir Shala

Kauzza

Granit Ahmeti

Ismet Aloshi


Tags: Meti Maloku, Meti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018