Meti Neziri
Meti Neziri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


 • Emri i Vërtetë:
 • Muhamed Neziri:
 • Vendlindja:
 • Gostivar Maqedoni E Veriut
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni E Veriut Maqedoni E Veriut
 • Mosha:
 • 47 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 24 Korrik 1975
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♌ Luani

Biografia

Meti Neziri është një autor këngësh i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje
Komente 0