Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meti (Muhamet Berbatovci)

Meti - Testament Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


mos me thuaj kur te shof
nuk kemi qka me fol ose
behu injorante kishe asgje
ska ndodh se as une nuk merzitem 5pare nuk i jap
ndoshta ma mir pa ty do te
kem ma shum fat

refreni
testamen le te shkruaj urgjent le
ta din krej dreq je ska koment do te la testamen ti je rast uergjent le ta in krejt dreqi
ska komenttttttttttt


Ky tekst u dërgua nga  Merita


Nuk kemi video për këtë këngë.
Meti - Testament
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Testament".
3. Video është e këngës "Testament", por nuk këndohet nga Meti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meti (Muhamet Berbatovci):


Komente 0