A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Metlli Musaraj

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Treblova 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Metlli Musaraj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 26 Tetor 2016, Metlli Musaraj publikon videoklipin "Moj Vajze Bukur çapkene". Më datë 11 Shtator 2017, Metlli Musaraj publikon videoklipin "Bukurite E Çajupit". Më datë 22 Shtator 2017, Metlli Musaraj publikon videoklipin "Trendeline Moj Trendeline". Më datë 5 Shkurt 2018, Metlli Musaraj publikon videoklipin "Kenga E Nenes". Më datë 29 Qershor 2018, Metlli Musaraj publikon videoklipin "Laberi Sa Ke Lezet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luka Qarri

Nasi Kerraj

Safet Lezaj

Kasem Lapa

Rudi Hasanllari

Klodjan Meçka

Eldion Mersini

Adriatik Bibe

Spiro Korro

Lutfi Goga


Tags: Metlli Musaraj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019