Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mevlan Kurtishi - Al Mustafa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Al Mustafa".
3. Video është e këngës "Al Mustafa", por nuk këndohet nga Mevlan Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mevlan Kurtishi - Al Mustafa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ishraq"

Komente

Asnjë Koment

20/11/2018

2018-11-20T14:58:20+00:00اللهم صلي على
سيدنا المصطفى
والآل أهل العلا
والأرباع الخلفاء

اللهم صلي على المصطفى
**
أنتَ السعادة.. يا رسول الله
ركن الشهادة.. يا نبي الله

شمس الهداية... قد زدت نوراً
في الحبّ آية... تروي سروراً
**
فيك اعتقادي يارسول الله
أغلى ودادي يانبي الله

بدر الكمال تنير دربي
أصل الجمال محبوب ربي


Më Shumë Këngë Nga Mevlan Kurtishi:


Komente mbi këtë këngë