Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mevlan Kurtishi - Sabrun Jameel
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sabrun Jameel".
3. Video është e këngës "Sabrun Jameel", por nuk këndohet nga Mevlan Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mevlan Kurtishi - Sabrun Jameel  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ishraq"

Komente

Asnjë Koment

18/01/2019

2019-01-18T11:57:08+00:00Nothing will last forever,
Good or bad things, or whatsoever.
Don’t give up for what happened to you!
Allah also tests those whom He loves too.

After a rainy day, the sun will shine.
After this pain, soon you will be fine.
Every closed door has its own keys.
Verily with hardship comes ease.

It’s a stormy life, we have to survive.
We will prevail, if we really strive.
Cause this is a rule of this deen.
InnAllaha maassabiriin

Chorus:
ان الله معنا
هو ربنا يحبنا
الجنة تنتظرنا
نلتقي بها رسول الله


Më Shumë Këngë Nga Mevlan Kurtishi:


Komente mbi këtë këngë