A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mevlud Rahimaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Mosha:
  • 20 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Mevlud Rahimaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Qysh ne fëmijëri kishte muziken ne zemer. Shkollen fillore e kreu ne sh m u "Selami Hallaqi" ne gjilan pastaj vazhdoi shkollen e mesme te muzikes po ashtu ne gjilan. Viti 2015 ishte viti i kengtarit te ri ku morri pjese ne talent show'in e famshem ne shqiperi "The voice of albania" ku beri nje buje te vertete ne fazen e dyte te betejav me kengen "Say something". Ketu filloi gjithqka.. Pas "the voice" Mevludi ishte i ftuar ne shum emisione ku perf...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Agon Latifi

Andi Qereti

John Tilio

Arian Gollopeni

Lory B

Leonardo Gashi

Frenkli Vjero

Rod

Gust Gjeci

Phatooni


Tags: Mevlud Rahimaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019